Porady dla przedsiębiorców.

Chcesz bliżej poznać Płynnościomat lub masz dodatkowe pytania? A może poszukujesz informacji, które pomogą Ci rozwinąć Twoją firmę? Sprawdź, co na te tematy sądzą eksperci! Na naszym blogu znajdziesz szczegółowe wyjaśnienia nurtujących Cię kwestii, przydatne porady dla przedsiębiorców oraz wskazówki, jak najlepiej korzystać z faktoringu.

Jak prawidłowo wystawić fakturę VAT dla osoby fizycznej? Porady dotyczące faktury gospodarczej
Jak prawidłowo wystawić fakturę VAT dla osoby fizycznej? Porady dotyczące faktury gospodarczej. Sprawdź, jak i kiedy wystawiać fakturę dla osoby fizycznej!
Czytaj więcej
Monit – Co to jest i kiedy go zastosować
Monit jest pismem kierowanym przez wierzyciela do dłużnika, które zawiera oficjalne przypomnienie o zaległej płatności.
Czytaj więcej
Kim jest kontrahent? Definicja, znaczenie i rola w biznesie
Kim jest kontrahent i jaką rolę odgrywa w biznesie? Dowiedz się więcej na temat definicji i znaczenia kontrahenta w transakcjach przedsiębiorców.
Czytaj więcej
Analiza sprawności działania – Wskaźniki i interpretacja | Finansowe trendy
Skuteczna analiza wskaźników sprawności działania firmy. Dowiedz się, jakie wskaźniki obrotowości monitorować i ocenić efektywność zasobów.
Czytaj więcej
Nota obciążeniowa – jak ją wystawić i kiedy stosować?
Nota obciążeniowa to dokument wystawiany przez przedsiębiorcę w sytuacjach nieobjętych ustawą o podatku od towarów i usług. Dowiedz się, kiedy warto ją stosować.
Czytaj więcej
Zobowiązanie a należność – jaka jest różnica?
Czym różni się należność od zobowiązania? Sprawdź, co oznaczają te pojęcia w świetle prawa i jakie prawa i obowiązki mają wierzyciele i dłużnicy.
Czytaj więcej

Sprawdź też porady
dla przedsiębiorców

Zobacz więcej porad
Zamów kontakt